بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سمنان بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج)استان سمنان در سال 1392 با ساخت مجموعه فرهنگی ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت،رسما فعالیت خود را آغاز نمود و تا کنون با همکاری برخی از دوستان دلسوز و فرهیخته ،در راستای ترویج فرهنگ مهدویت،مبادرت به تشکیل نشستهای متعدد دانش آموزی و دانشجویی نموده است و با بهره مندی از برخی از اعزه روحانی و اساتید استانی برنامه ریزی برای سال 93 را در غالب برنامه های آموزشی و فرهنگی در دستور کار خود دارد.

حجت الاسلام شمس الدین در دانشگاه فرهنگیان حضور یافت

حجت الاسلام شمس الدین با حضور در دانشگاه فرهنگیان با دکتر کریم ریاست دانشگاه فرهنگیان، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی و کارشناسان فرهنگی و آموزشی دانشگاه فرهنگیان، دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین با حضور در دانشگاه فرهنگیان با دکتر کریم ریاست دانشگاه فرهنگیان حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی و کارشناسان فرهنگی و آموزشی دانشگاه فرهنگیان، دیدار کرد.

در این نشست حجت الاسلام عبداللهی ضمن صحبت در مورد فعالیت های اخیر خود در دانشگاه فرهنگیان در زمینه مهدویت و نماز گفت: تنها راه ایجاد نگرش و ایجاد فرهنگ مهدوی خود دانشجوها و پاسخ به شبهات آنهاست.

دکتر کریم ریاست دانشگاه فرهنگیان ضمن تشکر از حضور حجت الاسلام شمس الدین در مورد فرهنگ مهدویت و همچنین خاطراتی از دوران حضور سه شنبه های مهدوی در دانشگاه فرهنگیان و در سطح شهر صحبت کردند.

سپس حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های مهدوی در مورد مباحث مهدوی، نگرش مهدوی، اهداف بنیاد استان سمنان صحبت کرد.

در این نشست دو طرح از بنیاد با طرح یاران موعود دانشجویی و یا طرح یاران موعود دانش آموزی مطرح شد که با مساعدت رئیس دانشگاه فرهنگیان و مسئول نهاد رهبری ان شاالله برنامه های خوبی در دانشگاه فرهنگیان انجام می پذیرد.
دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1401/8/19 16:50 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366