بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سمنان بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج)استان سمنان در سال 1392 با ساخت مجموعه فرهنگی ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت،رسما فعالیت خود را آغاز نمود و تا کنون با همکاری برخی از دوستان دلسوز و فرهیخته ،در راستای ترویج فرهنگ مهدویت،مبادرت به تشکیل نشستهای متعدد دانش آموزی و دانشجویی نموده است و با بهره مندی از برخی از اعزه روحانی و اساتید استانی برنامه ریزی برای سال 93 را در غالب برنامه های آموزشی و فرهنگی در دستور کار خود دارد.

حضور حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین در کارگاه ائمه جماعت دانشگاه آزاد سمنان

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود حضور حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین در کارگاه ائمه جماعت دانشگاه آزاد سمنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود حضور حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین در کارگاه ائمه جماعت دانشگاه آزاد سمنان برگزار شد. در این نشست حجت الاسلام والمسلمین به عنوان مدرس کارگاه ائمه جماعت دانشگاه آزاد استان سمنان حضور داشتند و همچنین حجت الاسلام کرمی به عنوان معاون فرهنگی دانشگاه آزاد کشور به صورت وبیناری در این نشست حضور داشتند همچنین در مورد کانون های مهدویت دانشگاه آزاد مهدیشهر و دانشگاه های دیگر و برنامه های فرهنگی و ترویج مهدویت صحبت و بحث شد.
دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1401/9/1 17:40

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366