بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سمنان بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج)استان سمنان در سال 1392 با ساخت مجموعه فرهنگی ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت،رسما فعالیت خود را آغاز نمود و تا کنون با همکاری برخی از دوستان دلسوز و فرهیخته ،در راستای ترویج فرهنگ مهدویت،مبادرت به تشکیل نشستهای متعدد دانش آموزی و دانشجویی نموده است و با بهره مندی از برخی از اعزه روحانی و اساتید استانی برنامه ریزی برای سال 93 را در غالب برنامه های آموزشی و فرهنگی در دستور کار خود دارد.

آیین بهره برداری از هزار متر فرش سجاده ای جهت استفاده در مدارس کم برخوردار

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان سمنان، آیین بهره برداری از هزار متر فرش سجاده ای جهت استفاده در مدارس کم برخوردار
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان سمنان، آیین بهره برداری از هزار متر فرش سجاده ای جهت استفاده در مدارس کم برخوردار با حضور سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان، حجت الاسلام و الملسمین شمس الدین مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان، امیر حسین قزوینیان سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، مدیران کل ارشد استانداری، در روز چهارشنبه مورخه ۲ آذر ماه ۱۴۰۱ با پیام حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت کشور برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین رسیدگی به همه مدارس محروم و کم برخوردار را وظیفه ذاتی ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت ، اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و اداره کل آموزش و پرورش استان عنوان کرد.
شمس الدین از تمامی ارگان هایی که در این امر خدا پسندانه شرکت کردند از قبیل استانداری سمنان، سپاه قائم آل محمد (عج) استان، اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان تقدیر و تشکر کرد.

وی بیان کرد: طبق هماهنگی و جلسات برگزار شده با آموزش و پرورش استان مقرر شد، این دو سازمان زمینه های لازم جهت توسعه نماز های جماعت و ایجاد فرهنگ مهدوی در تمام مدارس دخترانه و پسرانه فراهم آورند.

دراین مراسم حجت الاسلام و المسلمین قرائتی مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت کشور به صورت تلفنی با مهمانان و حضار سخن گفت.
حجت الاسلام و المسلمین قرائتی ضمن تشکر از فعالان عرصه ترویج و توسعه نماز و مهدویت به تشریح وظیفه حکومت در ایجاد بستر مناسب در تمامی سازمان ها و مراکز دولتی و غیر دولتی پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی گفت: برنامه ریزی های مدیران و مربیان مدارس و مسئولین ذیربط در زمینه های نماز و مهدویت از قبیل اهمیت به مهدویت ،برگزاری برنامه های فرهنگی در مناسب های مختلف ،ایجاد گعده های مهدوی پاسخ به شبهات ،و همچنین ایجاد فضای مهدوی برای معلمان بی تأثیر نخواهد بود .

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در پایان صحبت های خود بیان کرد: امید آنکه در راه اعتلای فرهنگ نماز و فرهنگ مهدویت بیش از پیش موفق و مؤید باشید.
دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1401/9/3 10:19

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366